HEATH LEDGER

19. října 2007 v 17:53 |  herci a herecky
10 things I hate about you)

Nemůžu tě ani vidět … A nechtěj, abych vypočítala všechny důvody!
Nejen skvělé výkony mladých herců vás dostanou v této bláznivé komedii! Už první den v nové škole se Cameron (Joseph Gordon-Levitt -Halloween:H20) beznadějně zamiloval do Biancy (Larisa Oleynik - Klub odložených žen). Je tu ale malý problém: dívka jeho snů nesmí chodit na rande ...dokud nezačne s randěním i její starší, kyselá a ke schůzkám naprosto nepoužitelná sestra Kat (Julia Stiles). Cameron se ale nemíní jen tak vzdát. Proto angažuje jediného možného kluka, který by mohl s Kat chodit - podivnou existenci s nevalnou pověstí (Heath Ledger)! Strhující hudba k filmu doprovází příběh o tom, co všechno jsou kluci ochotni a schopni udělat, aby mohli pozvat na schůzku milovanou dívku!
William Tchatcher, venkovský zeman, který porušil zákon, když se vydával za vznešeného pána, vzal útokem svět rytířských klání. Jediná překážka, která stojí mezi Williamsem a jeho snem - stát se šampiónem v udatných zápasech - je zlý hrabě Adhemar. Rivalové už stojí proti sobě s napřaženým kopím a má se rozhodnout o absolutním vítězi. 14. století se vine filmem PŘÍBĚH RYTÍŘE, stylovým a vzrušujícím dobrodružstvím. Skvělá hudba od QUEEN a Robbieho Williamse.
Zabudnúť nesmieme ani na veľmi oceňovanú, kritikmi milovanú snímku režiséra Anga Leeho, Brokeback Mountain (Skrotená hora), ktorá zachytáva milostný vzťah dvoch kovbojov na počiatku 60-tych rokov v Amerike. Opäť žánrový film, opäť výrazná deštrukcia z pohľadu Anga Leeho. Hlavné úlohy si podelili Jack Gyllenhaal a Heath Ledger. Film už stihol pozbierať niekoľko ocenení, zároveň Zlatého leva, a je jedným z najhorúcejších kandidátov na Oscara, keďže akadémia je rovnako ako pri minuloročnom triumfe témy eutanázia (Million Dollar Baby, Hlas mora) dojatá aj teraz - z homosexuálnej westernovej love story.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Máca Máca | 8. března 2008 v 19:53 | Reagovat

hlásni tady pro mně plsky mocinky moc

http://miselky.blog.cz/0803/2-kolo-sonb

, jsem tam jako Máca

Dííííík moc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama